2 000 Ft
M[aurice] Maeterlinck: A vakok. Fordította: Marquis Géza. Bp., 1921., Pán,(Thália Műintézet Rt.-ny.), 57 p.+ 2 (Jaschik Álmos illusztrációi) t. Kiadói papírkötés, Cserna Juliska-kötés, a borítón kopásnyomokkkal. "Nyomtatott 700 példányban velinpapíron a Thália műintézet Rt.nál. 1-21-ig egészbőrkötésben, 21-700-ig egész vászonkötésben." De ez számozatlan példány.