17294.
426. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 600 Ft
[Fouillée, Augustine] G. Bruno: Le tour de la France par deux enfants. Devoir et patrie. Paris, 1886, Eugene Belin et Fils, (4)+508 p. Rengeteg szövegközi illusztrációval. Francia nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült, javított lappal.