2 800 Ft
Kolligátum, 3 műből: Farkas Mihály: Az év tizenkét hónapja. Mezei és kertgazdászati teendők havi emlékeztetője. Kiváló tekintettel hazánk éghajlati viszonyaira.; Grubiczy Géyza - Marc Ferenc: A zöldségtermesztés. Gyakorlati útmutatás a konyhakersztésetben. Bouché J. után, hazai viszonyainkhoz alkalmazva, írta: - -; Lutter Sándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékekkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Második kiadás. Bp., 1892-1875, Franklin-Légrády, 172+4;4+136;64 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névány aláhúzással, bejelöléssel, névbélyegzéssel.