cca 1794 [Baróti Szabó Dávid - Vanie?re, Jacques]: A' paraszti majorságról. hn., én., nyn. Feltehetőleg a 2. kiadás (Kassa, Landerer, 1794], 17-408+6 p. Borító nélküli példány, egy lap levált, a kötése laza, hiányos, foltos lapokkal, pótlásra, restaurálásra szorul.
Magyarország agrártörténete. Agrártörténeti tanulmányok. Szerk.: Orosz István, Für Lajos, Romány Pál. Bp., 1996., Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
Dely Mátyás 2 műve: Sertéstenyésztés. Harmadik kiadás.; Állatorvosi jó tanácsok. Negyedik könyv. A beteg sertés orvoslása. Bp., 1898-1876, Franklin, 118+2; 168 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, benne jegyzetlapokkal, újságcikkekkel, névbélyegzéssel.
Kolligátum, 3 műből: Farkas Mihály: Az év tizenkét hónapja. Mezei és kertgazdászati teendők havi emlékeztetője. Kiváló tekintettel hazánk éghajlati viszonyaira.; Grubiczy Géyza - Marc Ferenc: A zöldségtermesztés. Gyakorlati útmutatás a konyhakersztésetben. Bouché J. után, hazai viszonyainkhoz alkalmazva, írta: - -; Lutter Sándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékekkel való számolási...