Polgár Chess Training in 5333+1 Positions. / Polgár sakk-iskola 5333+1 feladattal. Alapfoktól a mesterjelöltségig. Szerk.: Bakcsi György. Köln-Bp., 1994, Könemann-Kulturtrade, 1104 p. Tíz nyelven (közte angol, német, magyar). Kiadói papírkötés.
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n., Stádium, 179 p. Hetedik kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal.
Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. (A gyakorlati sakkozás II. része). H.n., 1947, Magyar Sakkvilág, 252+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, kissé laza fűzéssel, sérült lapszélekkel.
6 db pókerrel kapcsolatos könyv - Póker alapkönyv; Olvasd le, foszd ki; Nyílt lapokkal; A póker titkai; Texas hold'em poker. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.