15007.
426. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
Baktay Ervin (1890-1963): Hindusztán. 55 képpel és 2 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin,194+2 p.+18 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kopásnyomokkal.