Bozsik Pál: Az egri papnevelés története a XVIII. században 1780-ig. Hittudori értekezés. (Kézirat gyanánt). Eger, 1910, Érseki Lyceumi Könyvnyomda, 217 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés (Neszvadba Gy. könyvkötő, Eger), festett lapélekkel, tulajdonosi névbélyegzővel, szép állapotban.
[báró nagyszalatnyai Fischer István (1754-1822) egri érsek (1807-1822:)] Stephano Fischer: Collectio pastoralium, et circularium litterarum. 1808, 1810,1811,1812,1813,1814. Agriae [Eger], 1808-1814, Typis Lycei Archi-Episcopalis, 12+48,76-83;
8+63+97-117;47;8+64;36;8+37-80 p. + 2 t. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, néhány lapszélen javításnyomokkal, néhány lap alján szúette lyukkal, possessori bejegyzéssel, bejegyzésekkel.
Zakar András: A szenvedés értéke és a megtestesülés titka. Dolgozatok a Pázmány Péter Tudományegyetem Dogmatikai Szemináriumából. Bp., 1941, szerzői magánkiadás (Stephaneum-ny.), 81 p. Kiadói papírkötés.
Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Első és Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli papírkötések, kissé kopott borítókkal, a gerinceken szakadásokkal, néhány lapon kis folttal.
[Biblia I-V. kötetben]: Ószövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-III. Kötet.;
Újszövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-II. kötet. Bp.,[1930-1934, 1927-1928], Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 1019+1 p.+1 (kihajtható térkép) t., 1091+1 p., 1027+3 p.;554 p.+1 (kihajtható térkép) t.,491+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopottas borítóval