5 000 Ft
29
[Biblia I-V. kötetben]: Ószövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-III. Kötet.; Újszövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-II. kötet. Bp.,[1930-1934, 1927-1928], Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 1019+1 p.+1 (kihajtható térkép) t., 1091+1 p., 1027+3 p.;554 p.+1 (kihajtható térkép) t.,491+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopottas borítóval