Könyvek: Vasút témájú könyvek Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2359803
17213
426
Books: Railways, locomotives
Vasútépítés és pályafenntartás. I. köt. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Bp.,1999,MÁV. Kiadói papírkötés. 2359809
17214
426
Books: Railways, locomotives
Vasúti környezetvédelem. Szerk.: Mezei István. Bp.,2002, MÁV. Kiadói papírkötés. 1989456
17215
426
700
Books: Railways, locomotives
Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung. + Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 1989285
17216
426
700
Books: Railways, locomotives
Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés. 2716221
17217
426
Books: Railways, locomotives
Barki Jenő-Kun Dezső-Udvarhelyi Dénes: Úttörővasúton a Széchényi-hegytől Hűvösvölgyig. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói kopott félvászon-kötés. 2681116
17218
426
Books: Railways, locomotives
Dr. Nemesdy Ervin: Vasúti felépítmény. Vasútépítéstan II. köt. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 451+(1) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. Megjelent 1000 példányban. 1988922
17219
426
700
Books: Railways, locomotives
25 éves a Vasúti Tudományos Kutató Intézet. (1951-1976.) Összeáll.: Dr. Nagy József. Bp.,1976,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, 120-129. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 1000 példányban. 2030362
17220
426
700
Books: Railways, locomotives
Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. E 101. sz. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés. 2122793
17221
426
500
Books: Railways, locomotives
Óda a gyorsasághoz. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp., 1989, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. 2417709
17222
426
Books: Railways, locomotives
O. S. Nock: Der große Atlas der Eisenbahnen. München, 1980, Delphin. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft