Arany János (1817-1882) portréja. Litográfia, papír. Biedermeier stílu... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500014/Arany-Janos-1817-1882-portreja-Litografia-papir-Biedermeier-stilusu-aranyozott-uvegeze~II2716243
2716243
11911
426
Flea Market
Leírás: Arany János (1817-1882) portréja. Litográfia, papír. Biedermeier stílusú, aranyozott, üvegezett keretben, paszpartuban, 18x14 cm (külső méret: 34x29 cm)
: pk