1941 Bokor Béla János, Cholnokyné Miklós Ilona festőművészek, és M. Kornis Ilona szobrászművész gyűjteményes kiállításának meghívója a "Műterem" kiállítási termeiben, a hátoldalán a Műterem illusztrált, art-deco reklámjával, 10x15 cm
1942 Magyar könyvnap, a Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesületének hivatalos könyvnapi árjegyzéke. Bp., "Forrás"-ny., 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált, hátoldalán megrendelőlappal. Tűzött papírkötés, szamárfüles lapokkal.
1943 Képes Vasárnap 14. sz., 1943. ápr. 6., a címlapon: "Olvadás Ukrajnában...", benne a háború képeivel + töredék, "A kormányzó úr a Führernél", Horthy Miklós és Hitler, (4) p., sérültek
1944 2 db II. világháborús nyomtatvány: "Magyarország Ideiglenes Nemzeti Kormányának 1944 december 1-i nyilatkozatából", röplap + A m. kir. iparügyi miniszter által kiállított igazolvány, pecséttel, aláírással