Nyomtatványok

Tételek száma: 299

cca 1914-1918 3 db I. világháborús nyomat: Ágyúk haladnak át egy albániai kőhídon, Csata után, Előnyomulás orosz földön. Az Érdekes Újság harctéri képeiből. (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése). Bp., Légrády Testvérek kiadása. Szélén kis szakadások, foltos. 17x25 cm
14487.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
14488.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1915 2 db Érdekes Újság vegyes állapotban
14489.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1915 Magyar nemzeti címerek, 2 db mellékletek, közte Budapesti Közlöny 1915. 257. számához.
14490.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével (Meghalt a nagy magyar király!), szakadt, sérült állapotban, 16 p.
14491.

1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916 Nyugat. Próbakötet. A Nyugat négy száma egybe füzve. Főszerk.: Ignotus. Szerk.: Ady Endre, Fenyő Miksa. Bp., 1916., Nyugat. Kiadói sérült papírkötés, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
14492.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1916 Bertalan von Szemerey katonai gyógyfürdő főorvosának emléklapja , sérült, 40x55 cm
14493.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1916 IV. Károly koronázása a Tolnai Világlapjában
14494.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1916 Emléklap a mentők javára Auguszta hercegnő? fényképével. 9x14 cm
14495.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Heil Péter: Az aradvárosi női felső kereskedelmi iskola negyedik évi jelentése az 1917-1918 iskolai évről. Arad és vidéke nyomda, Arad. 31p.
14496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 Az Ember, Göndör Ferenc Politikai Hetilapja 2-3. szám
14497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 Kánonjogtudományi jog- és államtudományi doktorok eskümintája
14498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft