cca 1914-1918 3 db I. világháborús nyomat: Ágyúk haladnak át egy albániai kőhídon, Csata után, Előnyomulás orosz földön. Az Érdekes Újság harctéri képeiből. (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése). Bp., Légrády Testvérek kiadása. Szélén kis szakadások, foltos. 17x25 cm
1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.