Órák Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532534
11647
426
160000
Watches
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2714497
11648
426
160000
Watches
Ezüst (Ag) tokos Brookhouse zsebóra, 1850 körül, láncos szerkezettel, kulccsal, működik, jelzett. d: 50 mm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2714504
11649
426
24000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, 1880 körül, mechanikus szerkezettel, kulccsal, nem működik, jelzett. D: 45mm 2709245
11650
426
Watches
Marvin karóra, bőr szíjjal,karcokkal, kopásokkal, működik, d: 32 mm 2700883
11651
426
26000
Watches
Seiko stopperes chronográf óra (FT32-FC60), működik, szép állapotban 2580554
11652
426
34000
Watches
Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm 2720798
11653
426
30000
Watches
J. Astier jelzett falióra, fa tokban, ingával, kulccsal, működik, tisztításra szorul, korának megfelelő állapotban, 62x47cm 2602928
11654
426
26000
Watches
Casio No. 2894 karóra, titánium, a felső folyékony kristály kiégett, működik, leolvasható, digitális, d:55mm 2714464
11655
426
Watches
Felesütős, ingajáratos falióra, festett fém számlappal, működő, jó állapotban, kulccsal, fa tokkal 50 cm 2701746
11656
426
Watches
Weimar quartz asztali óra, nincs kipróbálva, m: 24 cm 2722105
11657
426
Watches
Kienzle falióra. Jelzett, felesütős, ingajáratos. Friss szervízzel, működik. Kulccsal 65 cm 2722178
11658
426
Watches
Krug Baümen kvarc karóra, új állapotban, díszddobozban d: 50 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft