Izrael DN "Eli Cohen, nemzeti hős" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem... https://www.darabanth.com/hu/426-Gyorsarveres/426.0/Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~2000016/Izrael-DN-Eli-Cohen-nemzeti-hos-ketoldalas-ezustozott-fem-emlekerem-serult-muanyag-to~II2715085
2715085
32608
426
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Leírás: Izrael DN "Eli Cohen, nemzeti hős" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem, sérült műanyag tokban (35mm) T:1-,2 ph, kopott ezüstözés
Israel ND "National Hero Ely Cohen" two-sided silver-plated metal commemorative medallion in a damaged case (35mm) C:AU,XF edge error, worn silver plating
: ra