Ifj. Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus 1848-2012. Adamo, Budapest, 2012. Harmadik kiadás. Használt, jó állapotban, a borító kissé kopott, a lapéleken folt.
Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től 1919. VIII. 1-ig. I. és II. kötet. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1986. Használt, jó állapotban, a borítón gyűrődések, néhány lapon kis sérülés.
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Budapest, 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-sel. Újszerű állapotban
Katalin B. Sey, István Gedai: Coins and Medals - The Treasures of the Hungarian National Musem. Corvina Press / Magyar Helikon, Budapest, 1973. Használt állapotban, a külső borító több helyen szakadt.
Bóna Endre: Medicina in Nummis Szegediensis - Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszerész történeti emlékek. Szeged, 1986. Használt, szép állapotban, a védőborító kopottas.