Anya gyermekével (Ce de dieu!), színezett litográfia, papír, XIX. sz k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Anya-gyermekevel-Ce-de-dieu-szinezett-litografia-papir-XIX-sz-kozepe-vege-kartonra-kas~II2734038
2734038
10943
427
4600
Engravings
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,20 EUR , 13,14 USD
Leírás: Anya gyermekével (Ce de dieu!), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20,5x16 cm
: pk