14 000 Ft
Charles André van Loo (Carle van Loo, 1705-1765), Carlo Antonio Porporati (1741-1816) metszése: Hermine et le berger. Akvarellel színezett rézmetszet. Kissé foltos. Dekoratív, sarkaiban fém veretekkel díszített, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 53×38 cm