Jean-François de Troy (1679-1752) után, Jacques-Firmin Beauvarlet (1731-1797) metszése: Hámánt elfogják Ahasvérus parancsára (Aman arrete par ordre D'Assuérus). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum ?/79 sz., erősen töredékes bírálati címkéjével. Lapszéli javított sérülésekkel, lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 48×60 cm