9 000 Ft
Szamossy Elek (1826-1888) rajza után: Az első magyar független felelős ministerium. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Ny. Walzel A. Pesten. Sérült. Dekoratív, üvegezett, levélformájú fém applikációkkal díszített, kissé sérült fakeretben. 36x26,5 cm.