Ludwig Rohbock (1820-1883)-G. Heisinger (?-?): Szent-Benedeki templom, Kirche zu St. Benedek. Garamszentbenedek (Hronský Beňadik, Sankt Benedikt.) Acélmetszet jelzett a nyomaton, 10x15 cm/
Jean-François de Troy (1679-1752) után, Jacques-Firmin Beauvarlet (1731-1797) metszése: Eszter és Ahasvérus (Repas donné par Esther a Assuérus). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 694/79 sz. bírálati címkéjével. Lapszéli javított sérülésekkel, lap alja foltos. Üvegezett fakeretben. 48×60 cm
Jean-François de Troy (1679-1752) után, Jacques-Firmin Beauvarlet (1731-1797) metszése: Hámánt elfogják Ahasvérus parancsára (Aman arrete par ordre D'Assuérus). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum ?/79 sz., erősen töredékes bírálati címkéjével. Lapszéli javított sérülésekkel, lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 48×60 cm
Charles André van Loo (Carle van Loo, 1705-1765), Carlo Antonio Porporati (1741-1816) metszése: Hermine et le berger. Akvarellel színezett rézmetszet. Kissé foltos. Dekoratív, sarkaiban fém veretekkel díszített, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 53×38 cm
Andreas Geiger (1765-1856) metszése, Johann Christian Schoeller (1782-1851) után: Szerelmesek (Die Unglücksfälle eines glücklichen Liebhabers) A bécsi Theaterzeitungból, Wiener Scene No. 16. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Biedermeier humoros kép. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x17 cm
Winstanley, Henry (1644-1703): The prospect of the south side of the great court (Winstanlex háza Littleburyben, Essex). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Sérült. 25,5x47 cm
Szamossy Elek (1826-1888) rajza után: Az első magyar független felelős ministerium. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Ny. Walzel A. Pesten. Sérült. Dekoratív, üvegezett, levélformájú fém applikációkkal díszített, kissé sérült fakeretben. 36x26,5 cm.