A kis zenész (Le petit musicien), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, lap alsó sarkaiban kissé sérült, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x25 cm
Kossuth Lajos. Litográfiája, papír. Kossuth nyomtatott aláírásával. Jelzés nélkül. Ny. Rohn és Grund, Pest, 1867. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19x12,5 cm
cca 1790-1800 Vincenz Georg Kininger (1767-1851) után, Adam Ritter von Bartsch (1757-1821) metszése: Hősi jelenet a k.k. hadsereg tagjaival a napóleoni háborúk idejéből, amidőn egy közlegény kimenti gróf Magawly őrnagyot (Der Gefreyte Bucher von Manfredini trägt seinen Major, den Grafen Magawly, welcher nägst Hechsheim am rechten Beine mit einer Kugel durchschossen wurde, bey 40 Schritte zurück, l...
Kútnál, színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, lap alsó sarkaiban kissé sérült, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25x20 cm
Hermann von Kaulbach (1846-1909) festménye után: Anya gyermekével, 1896. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Franz Hanfstaengl kiadása. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 42x34 cm
cca. 1850. Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, W. FRNCH metszése: Menekülés Egyiptomból. Rézmetszet, papír, jelzett a karcon. Sérült fa keretben, 11,5x16cm