C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm
cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásny...
1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.". Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben
1916-1917 Almafajták (Asztrakáni piros, Orleansi Renet, Osnabrücki Renet), Kertészet folyóirat mellékletek, litografáltak, Bp., Schmidt Sándor-ny., foltos, 27x18 cm és 26x18 cm közötti méretben
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Pécs városa, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, 12x17 cm, teljes: 32x24 cm
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten, Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, sérült, hiányos, de maga a metszet épp,11x17 cm
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): A megtalált szarvas. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. 27x18 cm
Raimondi, Marcantonio után, XIX. sz ismeretlen művész alkotása: Herkules és Anteusz. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, kereten apró sérüléssel. 32,5*21,5 cm