cca 1988 előtt, külföldön készült western filmek egy-egy jelenete, 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1989 előtt, külföldön készült filmek egy-egy jelenete, 17 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
A Hadtörténeti Múzeumban kiállították a Szojuz-35 űrhajó leszálló kabinját, amellyel Valerij Kubaszov és Farkas Bertalan visszatért a Földre, MTI sajtófotó, 21×24 cm
cca 1940 Camera Equipment Co. New York, amerikai filmes felszereléseket forgalmazó cég "Fearless Panoram Dolly" típusú mozgatható kameraállványa (kamerakocsi); nagyméretű, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, szélén néhány apró sérüléssel, 25x20 cm / Camera Equipment Co. NYC "Fearless Panoram Dolly" cinema camera dolly, large-size vintage photo, with minor damage on the edges
cca 1931 Gárdony határában, a vasúti vonal mentén levő telefon és távíró vonalak vihar utáni felmérése, javítása; külön érdekesség a hordozható telefon használata kint a terepen (ld. a legnagyobb képen), 5 db mai nagyítás jelzés nélkül Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 18x24 cm és 10x15 cm
cca 1976 ,,A szerelem rabja" című szovjet film jelenetei és szereplői, 21 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1964 ,,Élők és holtak" című szovjet film jelenetei és szereplői, 17 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
1960 ,,Alázatosan jelentem" című magyar film jelenetei és szereplői (köztük Gábor Miklós, Uray Tivadar, Ruttkai Éva, Szirtes Ádám), 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 24x30 cm
cca 1940 előtt készült felvételek Egerben, a Foto-GRÁF műteremben, 20 db vintage NEGATÍV üveglemezeken, sokféle témáról (leányosztály apácákkal, szépasszonyok, kutyus a gazdival, viseletek, stb.), 16x12 cm és 12x7,5 cm