3 000 Ft
Báró Eötvös József: A karthausi. Bp., 1908, Révai (Pallas-ny.), (2)+III+520 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.