2 000 Ft
Dr. Kismartony Henrik János: Bridge. Auction-bridge. Kontrakt-bridge. Szabályok, szabálymagyarázat, játék, teoria, praxis. Bp., [1928], Légrády, 228 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT, személyes ajándékozási sorokkal.