Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Bozóky Mária ra... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500026/Fekete-Istvan-Csend-Bp-1965-Kozmosz-Elso-kiadas-Bozoky-Maria-rajzaival-Kiadoi-papirkC3~II2725504
2725504
17463
427
Leírás: Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Bozóky Mária rajzaival. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülések.
: hsz