2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Flammarion, Camille: Uránia. Bieler, Gambard és Myrbach eredeti rajzaival. Bp., 1896, Légrády, (8)+308 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel.