Gyenes Rudolf - Kovács Klára: A keringőtől a mambóig. Bp., 1958, Móra. A címlapot és az illusztrációkat Lengyel Sándor, az ábrákat Gyenes Rudolfné rajzolta. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.