1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Haraszti Gyula: Arany János. Nagy emberek II. Modern Könyvtár 123-125. sz. Bp., 1912, Athenaeum, 118 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.