17451.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Kiss József: Kiss József ujabb költeményei. 1883-1889. ElsÅ‘ kiadás. ; Mese a varrógéprÅ‘l. Baditz Ottó rajzaival. Harmadik kiadás. Bp., 1891-1889, Révai, VIII+143+95 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal.