16706.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
1906 Művészet V. évf. 6. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1906, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrációkkal, képtáblákkal, köztük Kézdi-Kovács László, Pólya Tibor, Csók István műveinek reprodukcióival. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, belül jó állapotban.