Gellér Katalin: Zichy Mihály. 1827-1906. Bp., 1990, Képzőművészeti Kia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500013/Geller-Katalin-Zichy-Mihaly-1827-1906-Bp-1990-Kepzomuveszeti-Kiado-Szines-es-fekete-~II2654076
2654076
16867
427
Books: Architecture, Art
Leírás: Gellér Katalin: Zichy Mihály. 1827-1906. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: tg