16696.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
N.Czike Ferenc: Az aquarell festészetről. Kézikönyv műkedvelők és a tanuló ifjúság számára. Bp., 1897., Neumayer Ede. Kiadói festett, illusztrált Gottermayer-féle egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.