1 200 Ft
Szegedy Istvánné: Népiskolai mezőgazdasági ismeretek. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola Könyvei 19. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 479+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal, kihajtható táblázatokkal. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, "A Magyar Királyi Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter ajándéka" ex libris-szel.