15611.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
J. Minckwitz: ABC des Schachspiels. Berlin und Keipzig, 1925, Walter de Gruyter & Co. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.