1 200 Ft
20
Alföldi András: Magyarország népei és a Római Birodalom. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. 76 p. Pannonia és Dacia térképével. Félvászon kötésben, kissé sérült borítóval, gerincen címkével, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.