Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2666209
12125
427
Flea Market
Magyar Posta konferencia mappa, jelzett, 35x26cm 2697361
12126
427
Flea Market
Régi elektromos főzőlap, villanyrezsó, törött kerámia lappal, rozsdás, 27x17x9 cm 2596017
12127
427
Flea Market
Szürke női táska, jó állapotban, 26×36 cm 2302503
12128
427
Flea Market
Szőrme sapka, gallérral, jó állapotban 2596021
12130
427
Flea Market
Terepszínű hátitáska, hátoldalán kis kopásnyomokkal, 35×26 2616401
12131
427
Flea Market
1973 4 db szovjet nemzetiségi baba: krigiz, tadzsik, üzbég népviselettel. 30 cm 2644216
12132
427
Flea Market
Retro, műanyag, kávédaráló. Kopásnyomokkal. M: 17 cm 2644213
12133
427
Flea Market
Vegyes süteményes formák. 2612607
12134
427
Flea Market
Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm 2531152
12135
427
Flea Market
Fém füles kínáló d: 11 cm 2522700
12136
427
4600
Flea Market
Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm 2554873
12137
427
Flea Market
Fém pohártartó, m:22cm, 6db üveg pohárral m:13cm, klf italmárkákkal díszítve (Lánchíd, Budafok, Plum, Cabinet -brandy, Unicum, Barack pálinka) kopott, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft