Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2733114
12211
427
Flea Market
Bőr mappa, original dobozban, Nikolai olasz márka jellel, szép állapotban, 24x17cm 2733119
12212
427
Flea Market
Grafológiai elemző nyomásmérő, dobozában, működik. 2733124
12213
427
Flea Market
2 db konferencia mappa, szép állapotban, 36x27cm 2733127
12214
427
Flea Market
Philippe Charriol Paris, mandzsettagomb, eredeti dobozában, kopásokkal, jelzett. Tanúsítvánnyal. 2733162
12215
427
3800
Flea Market
2 db Café-café férfi parfüm, 2x30ml, fém díszdobozban 2733156
12216
427
Flea Market
Régi, faragott fa kártyatartó, kopottas, korának megfelelő állapotban, 21,5x16,5x5 cm 2733907
12217
427
Flea Market
2733974
12218
427
Flea Market
Fali petróleum lámpa, repedéssel, jelzett: Ditmar m: 35,5 cm 2733979
12219
427
Flea Market
2733983
12220
427
Flea Market
Drezdai fadobozka,9x13 cm 2734073
12221
427
Flea Market
2711251
12222
427
Flea Market
Régi bakelit lámpa, ernyővel, sérült, m: 52 cm (Érintésvédelem szempontjából nincs bevizsgálva) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft