Könyvtámasz pár, alvó cicával díszített, fa, XX. sz. vége/XXI. sz. ele... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/Konyvtamasz-par-alvo-cicaval-diszitett-fa-XX-sz-vegeXXI-sz-eleje-kopasnyomokkal-1~II2726250
2726250
11946
427
Flea Market
Leírás: Könyvtámasz pár, alvó cicával díszített, fa, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, kopásnyomokkal, 15x14x9,5 cm
: karap_norbert