Bolhapiac Tételek száma: 523
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2631595
11956
427
Flea Market
4 db virág nyomat fa keretben (némelyiken sérülések) 27x73 cm 2643335
11957
427
Flea Market
Siemens optiPoint 500 entry típusú vezetékes telefon, jó állapotban 2643340
11958
427
15000
Flea Market
Siemens optiPoint 500 advance típusú vezetékes telefon, jó állapotban 2648334
11959
427
Flea Market
Creme de Menthe régi pléh doboz, kopott, d: 14 cm 2687596
11960
427
Flea Market
Alpakka kínáló tál, kopott, sérült. d: 24 cm 2727944
11961
427
Flea Market
Archívum - Magyar Nemzeti Levéltár, híres magyar írók, költők, történelmi személyek aláírásaival díszített porcelán bögre. (Babits, Petőfi, Batthyány, Ady, Kodály, stb.) Matricás, minimális kopással, m: 10 cm 2727938
11962
427
Flea Market
1920-as antwerpeni olimpia emlékére kiadott, női teniszezők fotójával díszített modern porcelán bögre. Matricás, jelzett, m: 11 cm / 1920 Antwerp Olympics Women's tennis commemorative porcelain mug 2727926
11963
427
Flea Market
2002 Queen Elizabeth II (1926-2022) Golden Jubilee commemorative porcelain mug / II. Erzsébet brit királynő (1926-2022) uralkodásának aranyjubileumára kiadott porcelán emlékbögre. Matricás, etikettel jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2711577
11964
427
Flea Market
Proel RSM300 kottatartó állvány, fém, használatlan, újszerű állapotban, eredeti tokjában 2727828
11965
427
Flea Market
10 db szarvasmarha szarv, különböző méretekben (30 cm-ig) 2728300
11966
427
Flea Market
Tom Tailor Free to be női parfüm, 30ml, bontatlan 2701280
11967
427
Flea Market
Kovácsoltvas háromágú gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 36,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft