cca 1960-1970 Gusztáv magyar animációs filmsorozat (rendezte: Nepp József, Dargay Attila, Jankovics Marcell, stb.) 6 része, 8 mm-es filmen, eredeti dobozukban
Régi villanyvasaló, masszív fém, fa fogóval, XX. sz. közepe körül, jelzett, korának megfelelő állapotban, működőképes (nem kipróbált), hozzá való csatlakozóval, 18,5x9x13,5 cm
MÁV vasúti zárlámpa, 1950-1960 körül, zománcozott fém, szép, megkímélt állapotban, csak kisebb zománcsérülések, kopások találhatóak rajta. 32x20x22 cm / Vintage railway lamp, in nice condition, with only minor signs of wear