cca 1961-1964 Carl Zeiss Jena Werra 3 fényképezőgép, Tessar 50mm f/2.8 objektívvel, eredeti bőr tokjában / Vintage German camera, in original leather case
Emil Busch antik nagy méretű diavetítő készülék. Jelzett, eredeti dobozában kompletten csak égő nélkül. Doboz mérete 60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Emile Busch antique glass slide projector. Without bulb but otherwise complete. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!
Quarz 5 8mm szovjet filmfelvevő, kézi kamera, Meteor 2-3 2,4/9-36mm objektívvel, eredeti hordozótáskában. Gyártó: KMZ (Krasznogorszki Mechanikai Művek). Felületén kisebb kopásnyomok, kipróbálva, átvizsgálva nem volt. Táska mérete: 22x19x11,5 cm / Quarz 5 8mm Vintage USSR Cine Movie Camera, made by KMZ (Krasnogorsk Mechanical Factory), in original case, untested, with minor wear