Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 1986. "Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport - Badár Balázs fazekasmester" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Br emlékérem (42,5mm) T:1 patina
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (20g/0.835/32mm) T:1- (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947- ) 1992. "Nagy Lajos 1342-1382 / Székesfehérvár - MÉE 1992" Ag és bronz emlékérem pár (36,14g/0.835/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, patina Adamo SF20
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,77g/0.999/42,5mm) T:1-,2 (PP) patina, kis karcok
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,73g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.