Antik, XIX. sz. fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, réz csattal, aranyozott albumélekkel, első táblán 1882-es datálással, utolsó albumlapon egy fotóval, helyenként kopott, sérült és kissé foltos, 27x22x6,5 cm
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott albumélekkel, néhány albumlapon litografált virágos díszítéssel, helyenként kopott, sérült és kissé foltos, 27x22x6,5 cm
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm