1938 A Pannonhalmi Szent Benedek-rend Győri Katolikus Czuczor Gergely Gimnáziumának értesítője az 1937-38. iskolai évről. Győr, 1938, Győregyházmegyei Alap-ny., (2) p. + XV t. +347+(5) p. (Benne: Ferenczy Viktor: Jedlik Ányos István élete és alkotásai. 1800-1895. III. rész: Villamfeszítők, mótorok, induktorok, dinamók.) Kiadói papírkötés, néhány helyen kissé sérült.
1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Irredenta kiadvány, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, érdekes írásokkal. 100 p. Tűzött papírkötés, részben leváló borítóval, kisebb szakadásokkal.
1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Felvidék. Különkiadás a Felvidék visszacsatolásának alkalmából. (42. sz., 1938. okt. 16.) A Pesti Hírlap kiadása. Bp., Légrády-ny., 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Tűzött papírkötés.
cca 1939 München und die Bayerischen Alpen, illusztrált, képes idegenforgalmi ismertető prospektus a hitleri Németországból, benne a látnivalók és szálláshelyek listájával / Munich and the Bavarian Alps, illustrated booklet from Nazi Germany
1939 Badgastein, Németország (Bad Gastein, Ausztria), "A világ megifjitó forrása", magyar nyelvű, képes, illusztrált idegenforgalmi prospektus, benne a gyógyfürdő-kúrák ismertetője és árjegyzéke