1913 Rovartani lapok 2 táblával és 14 szövegközti képpel, szerk.: Csiki Ernő, XX. kötet, 1913, 160p, korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
1917 A kertészeti vámtételek reformja. Az Országos Magyar Kertészeti Egyesület által elfogadott előadói javaslat. Készítette: Szász Nándor. 51 p. + Országos Kertészeti Kongresszus meghívó és 2 db kitöltetlen részvételi bejelentőlap
1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.