14926.
427. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Afrikai vőlegény 1944 R.: Balogh István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), Latabár, Vaszary, Hidvégi Pataki szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Oldalán apró beszakadásokkal.29x92 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with minor damages