14925.
427. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
10
Beszélő köntös 1942. - Az első részben színes magyar film. R.: Radványi Géza Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), Bp. Grund Jávor Pál, Tasnádi, Csortos, Vaszary, Bilicsi szereplésével. Litográfia, papír. Békés grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Oldalán beszakadásokkal. 31x97 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages