14928.
427. Lezárult gyorsárverés
Plakát
80 000 Ft
Száz férfi és egy kislány, 1937. (One hundred men and a girl). Art deco moziplakát (filmplakát, rácsplakát. Deanna Durbin és mások szereplésével. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián (Nemes László?). Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Universal Pictures. Széleinél kissé sérült, hajtásnyomokkal,. 95×31,5 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("One hundred men and a girl") starring Deanna Durbin, lithograph on paper, with smaller damages. 95×31,5 cm.