H. Ráhmer Mária (1911-1998): Napozó akt. Festett mázas kerámia, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500010/H-Rahmer-Maria-1911-1998-Napozo-akt-Festett-mazas-keramia-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m~II2731098
2731098
11807
427
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: H. Ráhmer Mária (1911-1998): Napozó akt. Festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 17,5 cm
: karap_norbert